Respirátory pro každou dílnu

Respirátory pro každou dílnu

V mnoha průmyslových odvětvích se každodenní práce neobejde bez kvalitních respirátorů. V halách a dílnách se vyskytuje velké množství škodlivých látek, které by při častém vdechování mohly způsobit závažná onemocnění. Používání respirátorů se však neomezuje pouze na průmyslové závody. Pokud rádi pracujete v dílně, zvažte, zda by se respirátory proti prachu nehodily i vám. Nemusíte ho samozřejmě používat neustále. Nasaďte si respirátor pokud provádíte práce způsobující velkou prašnost jako je práce se dřevem, cementem nebo vápnem a uvidíte, že vám vše půjde lépe od ruky.

Respirátory 3M

Jedny z nejkvalitnějších respirátorů na českém trhu jsou od značky 3M. Respirátory 3M se vyrábí v různých provedeních a stupních přípustné koncentrace škodlivin ve vzduchu. Respirátory jsou vyrobeny z nejvyspělejšího materiálu, který nevytváří skoro žádný odpor při dýchání. Ergonomické tvarování zaručí prvotřídní pohodlí při práci a optimální ochranu před nebezpečnými částicemi.

Respirátory 3M lze zakoupit ve formě filtrační polomasky, bezúdržbových respirátorů, nebo kompletní masky. Samozřejmostí je možnost dokoupení nových filtrů a čistících ubrousků.

Ať už potřebujete respirátory na každodenní použití nebo pouze příležitostně, respirátory 3M jsou ta správná volba.