Stěhujete se?

Stěhujete se?

Stěhování, rekonstrukce, foukaná izolace, čištění stoupaček, zateplování střechy, dovoz stavebního materiálu, tahání těžkých věcí sem a tam je velmi fyzicky a poté i psychicky náročná práce. Nejen kvůli plánování, nákupům, realizaci, ale celkově se každý snaží mít vše už za sebou a pokud přijde nějaký problém -  naplánovaná práce, dělníci se oddalují.

Plánování, měření bytu, nákup nového nábytku, kuchyně asi zjednošit nejde, pokud na to není najatá nějaká firma, která Vám byt dělá na klíč. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci, stěhování svépomocí a bydlíte ve vyšším patře, rozhodně za zmínku stojí pronájem stavebního výtahu. Stavební výtah je v této etapě života ten nejlepší kamarád. 

Díky menším rozměrům jej jednoduše přistavit přímo k objektu, firma zajistí odbornou instalaci na staveništi, v místě realizace. Maximální délka výsuvu teleskopického žebříku je 31 m s dosahem 27 m - což je ideální pro 8-mi patrový dům. Nosnost výtahu je 270 kg, takže zvládne pojmout vysokou gramáž materiálu, odpadu a popř. nábytku. Dole naložíte, nahoře vyložíte. Nemusíte betony, ytongy, dlaždice, kabely tahat z auta, skrze výtah, do dveří, ale rovnou z auta naložíte a máte v bytě. 

Stavební výtah lze použít na dopravu stavebních materiálů do pater při rekonstrukci, stejně tak vystěhování těžkých věcí, při opravě střešních krytin atd.